Amazon – це гігантська торгова платформа, яка сьогодні займає особливе місце у світовій економіці. На даній платформі щорічно поставляються на продаж і продаються товари різних категорій. Сума щорічного продажу складає понад півмільйона доларів.
Це велика цифра, яка виходить далеко за межі валового національного продукту багатьох країн світу. Сайти Амазон відвідують близько трьох мільйонів на рік. Це означає, що якби кожен відвідувач був унікальним, то це число перевищило половину населення Землі. Унікальна платформа дозволяє покупцям та продавцям швидко знайти один одного, перебуваючи навіть у різних країнах світу. Щоб дізнатися, як торгувати на амазон, необхідно ознайомитися з основними інструментами платформи. Також важливо знати, що торгувати на Amazon можливо з України. Тому, якщо ви хочете почати торгувати, компанія Western Bid пропонує швидку і дешеву доставку товарів з України до Амазону, а також пропонує скористатися фулфілмент-центром у Майамі, звідки товари можуть бути відправлені по всьому світу.
Цікаво, що багато покупців на всесвітньо відомій платформі Amazon не розпочинають свої пошуки з пошукових систем на кшталт Google. Вони одразу переходять на маркетплейс Amazon. Це пояснюється звичкою до оперативної та безкоштовної доставки, а також можливість придбати все необхідне буквально в один клік. Особливо це важливо для двох третин користувачів платформи.
Постійно на платформі Amazon здійснюється 7400 продажів, що становить понад сто продажів за секунду. Цей оборот демонструє як популярність магазину, а й потенціал для торгівлі у ньому.
Продавці на Amazon – це різношерста група підприємців, які знайшли в цій торговій платформі свою нішу. Вони є широким спектром людей – від власників невеликих бізнесів до досвідчених експертів з електронної комерції, від менеджерів брендів до агентств, які прагнуть застосовувати значне охоплення.
Продавець Амазон – це зазвичай продавці третьої сторони, або “3P”. Їхні бренди та невеликі бізнеси генерують більшість річних продажів електронної комерції популярної платформи. Вони контролюють свій асортимент, ціни та маркетинг, керуючи своїми списками продуктів незалежно від платформи.
На платформі діють також продавці першої сторони, або 1P, які продають свої товари як постачальники. Вони продають товари безпосередньо, а платформа управляє цінами, маркетингом та іншими аспектами бізнесу.
Деякі продавці вважають себе “цифровими кочівниками”, які працюють віддалено та подорожують. Це представники нової хвилі підприємців, які завдяки інтернету та платформам електронної комерції можуть вести свій бізнес із будь-якої точки світу.
Leave a Reply
View Comments