Комфортабельний та недорогий санаторій у Трускавці

Україна – дивовижний край. Тут можна знайти практично все, навіть місто-курорт є. Трускавець – місце примітне, і туристів у ньому чи не більше, ніж мешканців. Тому якщо подивитися санаторії на https://truskavets.pro/sanatorii-truskavtsia/, можна побачити досить велику кількість закладів. Сайт Трускавець.про готовий розповісти про найкращі готелі міста.

Трохи про курорт

Трускавець досить старий і здавна відомий мінеральними водами. Але на курорт перетворився на 19 столітті. Тоді у пошуках нафти бурили ґрунт, але замість чорного золота знайшли мінеральне джерело. При місцевій корчмі з’явилося 8 мінеральних ванн, що й поклало основу курорту.

За часів СРСР Трускавець був всесоюзним курортом. До нього приїжджали з усієї країни. Після розпаду Союзу трускавецькі води залишилися дуже важливим місцем, щоправда, вже українського значення.

Сьогодні у Трускавець діє один із найстаріших у світі бюветів. Це споруда для роздачі питної мінеральної води. Загалом у місті їх два, але звання найдавнішого носить лише один. Є багато санаторіїв, лікарень. Довершує картину виняткової краси природа, адже курорт знаходиться біля підніжжя Карпатських гір.

Топ-5 готелів

  1. Миротель. Напевно, найвідоміший готельний комплекс Трускавця. Він дозволяє не тільки розміститися з усією зручністю, а й скористатися послугами власного SPA-центру. Основний профіль – звичайно, лікування мінеральною водою та грязями.
  2. Rixos. Одночасно готель та лікувальний комплекс. Це повноцінний оздоровчий центр із досвідченими фахівцями. Звичайно, за рівнем лікування Ріксос не зрівняється із санаторіями, зате надає небувалий рівень комфорту. На території комплексу навіть аквапарк є.
  3. Шале Грааль. Гарна будівля в дусі Західної Європи приховує привабливу начинку: сучасні комфортні номери в італійському стилі. Оздоровчий центр також є. Але головне — особливий спосіб життя, гармонійна краса, яка змушує себе почувати зовсім інакше.
  4. Карпати. Найвідоміший санаторій міста, обладнаний за останнім словом техніки. Професійні лікарі, індивідуально підібрана програма лікування, здорове харчування. Номери комфортні та й розваги є.
  5. Green Park. Спа-готель із лазнею, сауною, басейнами, фізіотерапією та купою спа-процедур. Тут також є лікар, який допомагає визначитися із програмою лікування. Але переважно комплекс призначений для охочих розслабитися, відпочити. Він лікує насамперед не тіло, а душу.