Міні-готель «Дворик лева»: опис, переваги, варіанти розміщення

Трускавець – місто курортне. Сюди приїжджають по лікування: колись мінеральні води Трускавця були відомі на весь Радянський Союз, а тепер послугами численних санаторіїв та клінік користується вся Україна. Але ціни у багатьох санаторіях кусаються. Заощадити досить просто: замовити проживання в іншому, дешевшому місці, наприклад, у «Дворику лева».

Опис

Якщо дивитися більше про готель на https://dvoryk-leva.com.ua/uk/hotel/ , видно, що до категорії міні-готелів його віднесли недаремно: номерів лише шість. Втім, рівень комфорту високий – незважаючи на скромні розміри, це повноцінний якісний готель. Невелика кількість номерів дозволяє персоналу приділити постояльцям всю увагу, а також знижує шум від сусідів. Якщо ви приїхали лікуватися, це важливий момент: психологічний настрій впливає багато на що.

Ціни різні, в номер міститься до чотирьох осіб. Можливе розміщення з дітьми. При кожному номері обладнано повноцінний санвузол. На території «Дворика лева» знаходяться піцерія та ресторан – про питання харчування можна не думати.

Бронювати номер краще заздалегідь: місць небагато, і до вашого приїзду вони можуть зайнятися. Бронь можна залишити на сайті. Також забронювати розміщення вийде телефоном.

Переваги

«Дворик» входить до мережі закладів «Сузір’я лева». Це дає безліч переваг: кожен відвідувач отримує знижки у закладах мережі. Обсяг цілком помітний до 30%. Умова лише одна: проживання у міні-готелі. Втім, навіть без знижок ціни в «Дворику лева» адекватні та доступні — по кишені кожному, а знижки та акції, що періодично проходять, роблять розміщення ще вигіднішим.

Їжа в піцерії та ресторані смачна та повноцінна. Можна замовити дієтичне харчування, що вкрай важливо для відпочиваючих у Трускавці: основна мета приїзду у більшості — лікування. У піцерії панує дружня атмосфера, можна навіть подивитися футбол, а ресторан — відмінне місце для побачень. А сніданок взагалі включений у проживання.

Готель дуже вдало розташований. «Дворик лева» знаходиться зовсім поряд із центром міста — отже, під рукою знаменитий бювет із цілющою водою та залізнична розв’язка. При цьому в номерах тихо, спокійно та комфортно – тихіше, ніж у самому центрі.

Номери комфортні, виглядають стильно. Є все необхідне для повноцінного відпочинку: телевізор, кондиціонер, міні-бар, безкоштовний Wi-Fi. У кожному номері є балкон або навіть кілька.