Огляд сучасного медичного центру у Києві та його послуг

Київ — місто велике, а де багато людей, там неминуче з’являються захворювання та травми. Дивуватися, що у Києві багато приватних клінік та медичних центрів немає. Більшість, підбираючи клініку для лікування, керується лише близькістю до будинку чи роботи — і це неправильний підхід, адже лікарі та обладнання скрізь є різними. Недостатній рівень професіоналізму, відсутність потрібної техніки чи розхідників не дадуть провести повноцінну діагностику, призначити ефективне лікування. Особливо цим грішить ортопедія травматологія.

Опис

MPClinic – медичний центр ортопедії та травматології. Це приватна клініка, яка спеціалізується на проблемах із кістками та лікуванні травм. У списку пріоритетів також є реабілітація: тут вона дуже потужна. Причому реабілітують не лише після переломів, а й після інфаркту, інсульту, інших захворювань та травм.

Центр сучасний та досить великий. Є комфортабельні палати (у тому числі реанімаційні), перев’язувальна, профільні кабінети, операційна, обладнана за останнім словом техніки, та три кабінети для консультацій.

Переваги

У MPClinic працюють професіонали. Ці лікарі — одні з найкращих у Києві, до них навіть з інших міст вишиковуються черги. Найвища кваліфікація дозволяє побачити корінь проблеми та ефективно вирішити поставлене завдання. Обладнання в MPClinic теж хороше – найсучасніше та технічно просунуте. Вилікує і остеохондроз хребта, і багато іншого. Результат — якісне лікування за різними напрямками.

Цих напрямків досить багато. Медцентр постійно освоює нове, і його мета охопити всі напрямки сучасної медицини. MPClinic – не тільки ортопедія та травматологія, це щось більше.

Послуги

Медичний центр Київ надає послуги ортопеда та травматолога, а також реабілітацію. Є звичайний та денний стаціонар. Але перелік послуг цим не обмежується. Напрямків у MPClinic багато:

  1. Вертебрологія, артроскопія, ревматологія. Сумежні дисципліни, і дивуватися, що медичний центр рухається в цьому напрямку, дивно.
  2. Загальна хірургія. Тісно пов’язана з ортопедією та травматологією.
  3. Нейрохірургія та неврологія. Логічний розвиток ідеї хірургії – нейрохірургічні операції та лікування неврологічних хвороб.
  4. Пластична хірургія. Інший суміжний напрямок, успішно освоєний MPClinic.
  5. Гінекологія та акушерство. Дисципліна, до якої приватні клініки виявляють все більший інтерес.
  6. Кардіологія. За статистикою, більшість людей помирає через хвороби серця і судин.
  7. Пульмонологія
  8. Гастроентерологія.

Також MPClinic здійснює різні види діагностики та терапії.