Основні переваги використання алюмінієвих труб

Алюмінієві труби є досить популярними в промисловості та побуті. Вони подобаються споживчої аудиторії за широкий спектр технічних характеристик, використовуються при будівництві магістралей, якими проходить агресивне середовище.

Широка популярність обумовлена тим, що алюмінієві труби мають низку незаперечних переваг:

  1. Стійкі до корозійних процесів. Цей показник стосується лише тих виробів, де відсоток алюмінію не менше 95%.
  2. Порівняно легка вага, що істотно спрощує процес навантаження, транспортування та подальшого монтажу. Досвідчені фахівці можуть виготовити алюмінієвий побутовий трубопровід поодинці.
  3. Стійкість до агресивного середовища та хімічних сполук. Алюмінієвий трубопровід можна легко прокладати в траншеї під землею, він прослужить багато років без шкоди початкових якостей.
  4. Висока прохідність навколишнього середовища. Вони добре підходять для формування каналізації та водопроводів.

З дюралевими трубами просто працювати. Їх можна фарбувати, що дозволяє використовувати їх у побутових умовах. Фарба не тільки додатково захистить вироби від корозії, а й допоможе гармонійно вписатися в інтер’єр.

Область застосування алюмінієвих труб у промисловості та побуті

Цей вид металопрокату досить затребуваним у багатьох сферах. Це зумовлено відсутністю необхідності проведення техобслуговування. Велику роль відіграє простий спосіб монтажу, невелика вага та адекватна вартість. Це робить їх популярними у багатьох сферах:

  1. Промисловість, зокрема, нафтовидобувні та переробні комбінати. При транспортуванні ними агресивного середовища, труби зберігають міцність і надійність. Висока пропускна спроможність дає можливість швидкого пересування середовищі магістраллю.
  2. Вентиляційна система. За рахунок легкості матеріалу, довговічності та простого монтажу він затребуваний при формуванні вентиляційних ходів.
  3. У сільському господарстві з алюмінієвих труб монтують дренажні системи, тому що даний матеріал не боїться корозії та може довго перебувати у воді.
  4. Виготовлення каналізаційних систем та водопроводів. Єдиним відступом є необхідність монтажу підземним способом через здатність алюмінію до деформації за низької температури повітря.

Алюмінієві труби використовуються для благоустрою територій за рахунок привабливого та естетичного зовнішнього вигляду.