Скління терас: основні особливості, етапи та переваги

Заміський будинок – це не тільки саме житло. Це найчастіше затишна тераса, на якій так приємно проводити час літніми вечорами. Якщо будинок призначений для постійного проживання, а тераса мешканцям подобається, можна піти далі та зробити скління терас Харків. Замовляти його краще у компанії Super Sklo.

Особливості

Терасове скління буває різним. Дуже важливо підібрати правильний тип, що підходить під ваші потреби.

  1. Тепле. Віконні профілі перешкоджають витіканню тепла, і територію можна використовувати взимку.
  2. Холодне. Профіль без утеплення, підходить для літньої тераси.
  3. Рамне. Стандартний варіант, що дає чудовий огляд, дуже міцний та довговічний.
  4. Панорамне. Ще більше світла, мінімум кордонів.
  5. Безрамне. Підійде не для кожної тераси, але при правильному втіленні виглядає дуже гідно.
  6. Стаціонарне. Скло жорстко закріплене і не може рухатися.
  7. Розсувне. Скляні панелі можна переміщати, впускаючи свіжий вітерець та випускаючи людей.
  8. Верхня. Скління даху тераси – нестандартний варіант з особливою естетикою.

Для будь-якого скління потрібний проект. Super Sklo або користується готовими, або складає індивідуальні відповідно до особливостей вашої тераси. Щоб проект та його втілення підійшли ідеально, до переліку послуг компанія включає виміри. Монтаж також можна замовити.

Переваги

У компанії Super Sklo просто маса переваг. Наприклад, готове скління виходить красивим та стильним. Навіть добре спроектована тераса стає ще кращою зі склом. Приваблива яскрава зовнішність забезпечена. Але скління – дуже практична операція, і стиль – скоріше приємний бонус. Скло захищає від негоди, дрібного сміття, бруду, комах. За терасою, прикритою скляними панелями, набагато простіше доглядати, акуратний вигляд вона зберігає довше.

Скління – єдиний спосіб використовувати терасу у зимовий період. Не перетворювати ж її на прибудову? Це знищило б усю чарівність. А так відпочиваючі можуть милуватися краєвидами та насолоджуватися сонцем, навіть якщо воно зимове.

Super Sklo самостійно виготовляє вікна, а не закуповує їх у постачальників. Це означає неймовірну вимогливість до якості: якщо компанія щось продає, значить, воно пройшло багаторазові перевірки і служитиме без осічок десятиліттями. І націнок, які перекупники встановлюють на продукцію, що продається, у Super Sklo немає. Ви можете купити якісне скління з монтажем та індивідуальним проектом за найрозумнішою ціною. Таке багато чого варте.