Як правильно підійти до вибору акумулятора для автомобіля

Правильний вибір акумулятора для автомобіля потребує певного багажу знань. Від грамотності вибору безпосередньо залежить функціональність транспортного засобу. Зараз на ринку можна зустріти широкий асортимент даної продукції, але вся вона має відмінні риси.

Якщо ви вирішили обрати аккумулятор на https://aku.lviv.ua, необхідно знати прості правила вибору даного товару:

  1. Зверніть увагу на збіг кріплень, так як даний момент є індивідуальним для різних марок автомобілів і це потрібно враховувати при покупці.
  2. Полярність та клеми. Багато водіїв намагаються поставити на вітчизняний автомобіль європейський акумулятор, що є не надто гарною ідеєю, тому що два вищезгадані параметри у них не збігаються.
  3. Збіг габаритів акумулятора з розміром відсіку для нього. Щоб ці параметри збіглися, можна переписати марку рідного акумулятора та купити аналогічний варіант.
  4. Вартість та гарантійний термін. Зупинити вибір необхідно на виробі, термін придатності якого не перевищив 12 місяців від дня виготовлення. Це допоможе вам користуватися ним набагато довше.

Якщо у вас акумулятор AGM, купуйте рівнозначний. Заощаджувати і купувати просту батарею не слід через технічні характеристики, що значно поступаються AGM.

Поради щодо правильного вибору акумулятора для автомобіля

Якщо вам важко вибрати оптимальний варіант акумулятора, зверніться за консультацією в автосервіс і тоді ви зможете зробити правильний вибір.

При покупці батареї слід знати, що акумулятори з конвеєра бувають двох видів:

  • без електроліту (сухі). Таку батарею можна, без шкоди, зберігати досить довго;
  • електролітні, купуючи які потрібно уважно відстежувати гарантійний термін та встановлювати відразу після придбання.

За типом обслуговування автомобільних акумуляторів їх можна, умовно, розділити на три види:

  1. Підлягають ремонту. У цих моделях допускається проведення поточного ремонту із можливістю подальшої експлуатації.
  2. З можливістю часткового ремонту. Вони можна замінити чи відремонтувати лише окремі деталі.
  3. Неремонтопридатні.

Щодо першої категорії батарей – це досить рідкісне явище. Вони не надто високої якості через матеріал виготовлення. При активній експлуатації, мастика швидко втрачає початкові властивості, що посилює потрапляння пилу і бруду.