Як придбати квитки на поїзд через Інтернет

Придбати квитки на потяг через Інтернет може будь-який громадянин України, скориставшись комфортним сервісом proizd.ua.

На сайті користувачі зможуть ознайомитися з розкладом поїздів, вибрати конкретний поїзд, вагон, місця та оформити квитки. Купити квитки на https://proizd.ua/ , таким чином, вдасться за лічені хвилини, що дуже зручно та просто.

Вибір місць

  1. При покупці квитків на поїзд важливо не тільки вибрати відповідний потяг, а й місця у вагоні. Не варто недооцінювати важливість цього етапу. Вибір невідповідних місць може сильно зіпсувати враження про подорож залізницею. Щоб поїздка в поїзді принесла лише позитивні емоції, варто дослухатися наступних порад:
  2. При покупці квитків слід враховувати вік пасажирів. Пенсіонерам та маленьким дітям складно дертися не верхні полиці. Їх велика ймовірність падіння. Тому для літніх та дуже юних пасажирів слід вибирати квитки на нижні місця. І бажано, щоб вони були розташовані якомога ближче до виходу.
  3. Вибір верхньої чи нижньої полиці поняття суворо індивідуальне. Як показує статистика, переважна більшість пасажирів за наявності можливості вибору віддають перевагу нижнім полицям. На них зручно сидіти, стіл знаходиться поруч, не потрібно нікуди дертися, можна не побоюватися нічного падіння. Але деякі пасажири усвідомлено вибирають верхні полиці через відчуття усамітнення, адже там знаходяться лише вони самі. Щоправда, пасажири внизу мають право заборонити сусідам сидіти на їхній полиці, адже вона належить їм на час поїздки. Але, зазвичай, цим правом ніхто не користується.

Пасажирам, які подорожують парою, варто вибирати бічні місця в одному секторі плацкарту. Нехай “боковушки” вважаються незручними. Зате пасажири сидітимуть на своєму місці за столиком удвох без сторонніх.

Купівля квитка

Коли потрібні місця вибрані з урахуванням усіх критеріїв, можна приступати до оформлення квитків. Для цього користувачеві необхідно протягом 15 хвилин здійснити оплату замовлення, в іншому випадку бронь анулюється і місця знову будуть доступні для бронювання всім бажаючим.

Оплачувати замовлення на сайті proizd.ua можна всіма доступними способами, скориставшись найбільш комфортним та звичним. Коли оплата надійде оператору, квиток з’явиться на екрані як підтвердження успішної покупки. Завантажити куплений квиток можна прямо на сайті.