Як вибрати якісний коляску для дитини: правила та поради

Поява дитини – це довгоочікувана подія для кожного з батьків. Багато хто починає готуватися до неї заздалегідь, набуваючи різні речі. Можете замовити коляски на https://antoshka.ua/ua/kolyaski.html , підібравши відповідний виріб на свій смак. Однак важливо взяти до уваги деякі фактори, які впливають на остаточне рішення.

Модель

Якщо у вас малюки-погодки, то зверніть увагу на тандем. Якщо ж ви звикли подорожувати по всьому світу, варто купити маневрену коляску, яку можна легко скласти. Ідеальним варіантом будуть багатофункціональні моделі, адже з їх допомогою ви заощадите велику суму грошей на регулярній покупці нових конструкцій.

Сидіння або люлька

Вони повинні мати тверде дно або ж спинку високого рівня жорсткості. Завдяки цьому хребет дитини не буде деформуватися, проблеми з опорно-руховим апаратом виключаться.

Розмір

Варто заздалегідь виміряти ширину дверного отвору і ліфта. Також подумайте, чи поміститься коляска в передпокої. Якщо ви плануєте перевозити конструкцію в автомобілі, то переконайтеся, що вона відповідає габаритам багажного відділення.

Колеса

Від їх розміру буде залежати маневреність і функціональність виробу. Коляскою з маленькими колесами дуже легко управляти, але ви не зможете гуляти по нерівному дорожньому полотну і під час сльоти. Великі колеса з гуми ідеально підходять для «розбитої» дороги і негоди.

Шасі і рама

До цього пристрою будуть кріпитися колеса. Матеріал для виготовлення рами і шасі повинен бути високоміцним і надійним. Дуже часто на практиці застосовується алюміній, так як він не зробить конструкцію надто важкою. Також можете звернути увагу на ті деталі, які виготовлені з ударостійкого пластику.

Амортизатор

Він впливає на плавність ходу коляски, а також на комфорт малюка. Амортизатори впливають і на стійкість конструкції. У наш час виробники практично не користуються ремінними варіантами, адже їх знос швидкий. Амортизатори найчастіше виготовляють із пластику, так як матеріал володіє хорошими характеристиками.

Ручка

Коляска повинна бути доповнена ручкою, яка знизить навантаження на кисть. Крім цього, затребувані перекидні ручки. Ви можете підлаштовуватися під свій комфорт, керуючи конструкцією.

Поставтеся до вибору коляски для дитини відповідально, щоб прогулянки стали комфортними і приємними. У продажу запропонований найширший асортимент товарів, але краще купувати транспортні засоби від популярних і затребуваних брендів, адже це вкладення грошей в якісний виріб!