Як забезпечити високу завантаженість готелю: секрет Хотел Солюшин

“Сьогодні позитивні відгуки і високий рейтинг – ваш головний маркетинговий ресурс, який впливає на заповнення готелю і цінову політику” – зауважує Мар`яна Бойчук, власниця Хотел Солюшин.

Важливо розуміти, що гість, в першу чергу, купує не номер в готелі, а сон.

Тому, дуже важливо забезпечити 3 основних аспекти – 3b, які безпосередньо впливають на лояльність гостей:

b – bedroom – комфортне ліжко

b – bathroom – красива ванна кімната з м’якими та чистими рушниками

b – breakfast – смачний сніданок

Використовуючи текстиль Хотел Солюшин, ви забезпечите високий рейтинг вашого готелю, тим самим збільшуючи кількість бронювань.

Хотел Солюшин – провідний виробник професійного готельного текстилю на ринку України. Ми є надійним партнером у готельній індустрії, оскільки ми здійснюємо повний цикл виробництва , контролюємо якість на кожному етапі та дотримуємось стандартів готельної індустрії.

Здійснюємо замкнутий цикл виробництва, а саме:

  • прямий імпорт сировини від провідних міжнародних виробників
  • виробництво рушників, халатів та ін. постільних приналежностей
  • формування складських запасів усіх позицій готельного текстилю
  • логістичну систему доставок

Ми допоможемо забезпечити готель комфортним ліжком з ортопедичними матрацами, м’якими подушками та білосніжною постільною білизною. М‘які рушники та халати створять незабутній затишок, який оцінять гості та точно повернуться знову.

Хотел Солюшин є експертом на ринку готельного текстилю України, оскільки ми надаємо комплексне рішення для готелів, як виробник текстилю, та професійно консультуємо наших партнерів, як забезпечити комфорт гостей та високий рейтинг готелю.

Наш сайт – https://hotel-solution.com.ua/

Наші партнери – провідні готелі України, такі як: Best Western Plus Market Square Lviv, Rixos Прикарпаття, Bukovel Hotel, Fest Hotel, Bank Hotel, Redisson Blue, Ribas, Astoria, «Три сини та донька» та ін.

Також, покупаючи готельний текстиль у Хотел Солюшин, ви можете розраховувати на широкий вибір товарів від визнаних виробників, які гарантують високу якість своєї продукції. Ми пропонуємо широкий асортимент постільної білизни, рушників, килимків і аксесуарів, які відповідають найвищим стандартам комфорту та естетики. Наші ціни безпосередньо від виробника дозволяють нам забезпечити вам конкурентоспроможні та доступні ціни нашої продукції. Ми прагнемо задовольнити потреби наших клієнтів і забезпечити їм тільки найкращі рішення для їх готельного бізнесу.